Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

У Києві "накрили" великий конвертцентр з обігом 3 мільярди

«Замовникам», крім звичайного переведення безготівкових коштів у готівку, конвертаційний центр надавав послуги з виведення валюти за кордон за псевдоекономічними угодами.

REUTERS
REUTERS

Державна фіскальна служба України ліквідувала в Києві великий конвертаційний центр з обігом 3 млрд грн, повідомила прес-служба Київського управління ДФС.

Згідно з повідомленням, «замовникам», крім звичайного переведення безготівкових коштів у готівку, конвертаційний центр надавав послуги з виведення валюти за кордон за псевдоекономічними угодами.

Фіскальна служба в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах провела низку обшуків за місцем проживання зловмисників, в банківських установах та офісах підприємств реального сектору економіки, які скористалися незаконними послугами з конвертації грошових коштів.

Під час обшуків була виявлена і вилучена комп'ютерна техніка, електронні носії інформації, фінансово-господарська документація «транзитних» і «фіктивних» підприємств, чорнові записи, 161 друк різних фірм і страхових компаній, документи і паспорти підставних осіб, п'ять печаток банківських установ, а також готівкові кошти в рублях, доларах США і євро на загальну суму 487,7 тис. грн.

Як повідомляв УНІАН, Державна фіскальна служба України в січні-лютому 2016 року зупинила діяльність 13 конвертаційних центрів. За даними Фіскальної служби, конвертаційні центри «відмили» 10,7 млрд грн, збитки держави від їх діяльності становили 1,3 млрд грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку