Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Кредитори вирішили повернутися в Грецію, незважаючи на розбіжності з МВФ

У Греції не згодні з новим прогнозом МВФ, згідно якого дефіцит бюджету країни буде в 4-5 разів більше, ніж було передбачено раніше.

REUTERS
REUTERS

Місії міжнародних кредиторів вирішили повернутися в Грецію, повідомляє Прайм з посиланням на заяву грецького міністра фінансів Евкліда Цакалотоса після засідання Єврогрупи.

"У нас була дуже хороша зустріч. Установи погодилися повернутися. МВФ також погодився повернутися, попри деякі розбіжності", - сказав Цакалотос.

"Ми очікуємо подальшого обговорення, своєчасного завершення першого перегляду програми реформ - ред.) і проведення дискусії про заборгованість. Я впевнений, що розумні люди, коли вони сидять за столом, знайдуть розумне рішення", - додав міністр фінансів Греції.

Греція отримала останній у цьому році транш на мільярд євро

Квартет кредиторів - керівники місій МВФ, ЄЦБ, Єврокомісії та Європейського механізму стабільності (ЄМС) - має провести оцінку грецької програми реформ, від чого залежить надання країні кредитів.

Глави місій з 1 по 5 лютого провели переговори в Афінах, після чого було оголошено перерву на десять днів, проте вона затягнувся більш ніж на місяць.

Як заявляв Цакалотос, позиції Греції і трьох європейських інституцій дуже близькі, однак МВФ зайняв дуже жорстку позицію і змушує Грецію вжити додаткових заходів.

В уряді Греції не згодні з новим прогнозом МВФ, згідно якого дефіцит бюджетних коштів в Греції буде в 4-5 разів більше, ніж передбачено угодою в серпні 2015 року. Це означає, що грецька влада має прийняти нові, додаткові заходи економії, щоб досягти цільових показників.

Ціпрас обіцяє за 20 місяців повернути Греції доступ до ринків капіталу

Разом з тим грецький уряд підтверджує прихильність угодою, підписаною 12 липня 2015 року з європейськими партнерами.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку