Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Держфінінспекція стане Державною аудиторською службою: персонал скоротять на 50%

Кабмін визначив граничну чисельність працівників головного апарату служби у кількості 520 осіб, її територіальних органів - 2680 осіб.

Фото УНИАН
У листопаді 2015 року Кабмін дав старт створенню Державної аудиторської служби / Фото УНІАН

Кабінет міністрів України скоротить персонал Державної фінансової інспекції у процесі її реорганізації у Державну аудиторську службу на 50% в рамках оптимізації кількості державних службовців, що проводиться. 

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 16 березня №169, опублікованій на сайті уряду.

Згідно з документом, Кабмін визначив граничну чисельність працівників головного апарату Державної аудиторської служби у кількості 520 осіб, її територіальних органів - 2680 осіб. 

«Оскільки Державна аудиторська служба утворена шляхом реорганізації Державної фінансової інспекції, гранична чисельність працівників апарату утвореної служби та її територіальних органів визначена з урахуванням чисельності працівників Держфінінспекції, скороченої на 50% в рамках оптимізації кількості державних службовців, що проводиться», - йдеться у коментарі до постанови. 

Як повідомляв УНІАН, Державна фінансова інспекція України є одним із ключових органів перевірки фінансової діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки в Україні. У період з січня по вересень минулого року аудитори Держфінінспекції забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на 594,4 млн грн.

У листопаді 2015 року Кабінет міністрів України своєю постановою дав старт створенню Державної аудиторської служби на базі реорганізованої Державної фінансової інспекції та зобов'язав Міністерство фінансів розробити положення про новий орган.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку