П'ятниця,
24 лютого 2017

Наші спільноти

Фінансовий день, який мав відбутися вчора у Раді, переноситься на 29 березня

Проведення фінансового дня в парламенті планувалося вчора, проте депутати так і не приступили до розгляду економічних проектів.

Фото УНИАН
Фінансовий день в Раді планувався 17 березня / Фото УНІАН

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман пообіцяв парламентському комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності провести фінансовий день для розгляду економічних законопроектів у вівторок, 29 березня. 

Про це повідомив журналістам заступник голови комітету Руслан Демчак під час круглого столу в Києві.

Депутат нагадав, що проведення фінансового дня в парламенті планувалося вчора, однак депутати так і не приступили до розгляду економічних проектів, працюючи над іншими питаннями.

«Гройсман обіцяв нашому комітету, що фінансовий день буде у вівторок, 29 числа», - сказав Демчак.

При цьому він зазначив, що цього дня очікується розгляд скандального питання відставки генпрокурора Віктора Шокіна, що знову може відкласти розгляд економічних проектів.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України і Міністерство фінансів очікували цього тижня, 17 березня, проведення фінансового дня у Верховній Раді, під час якого планувався розгляд більш як 10 законопроектів про фінанси і банківську діяльність, включаючи передбачені програмою з Міжнародним валютним фондом.

В порядку денному були законопроекти про захист прав кредиторів (2286а), захист споживачів фінансових послуг (2456-д), реструктуризацію заборгованості підприємств (3555), реструктуризацію валютних іпотечних кредитів фізосіб (4004), отримання зарплати в банку за вибором працівника (2287а-1), страхування (1797-1), про регульовані ринки і деривативи (3498, 3500, 3516), скасування мораторію на перевірки Нацкомісії з цінних паперів (2300а), ліцензування небанківських фінустанов (3739).

Упродовж дня депутати так і не приступили до розгляду економічних законопроектів. Закриваючи 17 березня засідання, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман запропонував перенести фінансовий день на початок наступного пленарного тижня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку