Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Мінфін підготував перший проект держбюджету на 2017 рік

Прийняття проекту держбюджету України на 2017 рік та його подання в парламенті заплановано до 15 вересня.

investgazeta.net
Мінфін підготував проект держбюджету на наступний рік / investgazeta.net

Міністерство фінансів України підготувало перший проект державного бюджету на 2017 рік, повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва на Українському газовому інвестиційному форумі в Києві.

«У нас є перший проект бюджету на 2017 рік», - сказала вона, не уточнюючи подробиць і показників проекту.

Раніше, 15 березня, Кабінет міністрів оприлюднив Програму дій уряду на 2016 рік, у рамках якої зобов'язався розглянути та подати на розгляд Верховної Ради до 20 березня проект Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік.

Згідно з програмою, ухвалення проекту державного бюджету України на 2017 рік та його подання до парламенту заплановано до 15 вересня.

Мінфін збирається перерахувати бюджет за курсом 26,9 гривні за долар – ЗМІ

Як повідомляв УНІАН, Міністерство фінансів почало формувати проект держбюджету на 2017 рік і процес 3-річного бюджетування. Як заявила на початку лютого міністр фінансів Наталія Яресько, процес бюджетування починається з «першої гривні», й при складанні бюджету на 2017 рік Мінфін аналізуватиме кожну статтю витрат, щоб цього року бюджетний процес виглядав інакше, ніж роком раніше.

Верховна Рада України ухвалила держбюджет на 2016 рік у ніч на 25 грудня 2015 року. Згодом міністр фінансів заявляла, що ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд не має якихось зауважень до затвердженого держбюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини економіки

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку