П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Держфінінспекція заявляє про шахраїв, які виманюють гроші у громадян від її імені

Шахраї пропонували певні послуги за умови переведення громадянами коштів на відповідні рахунки.

REUTERS
REUTERS

Державна фінансова інспекція України, яка на даний час трансформується в Державну аудиторську службу, повідомляє про низку випадків, коли невідомі особи, представляючись керівником служби, намагалися виманювати гроші у громадян.

Зокрема, як повідомляється на сайті Держфінінспекції, шахраї пропонували певні послуги за умови переведення громадянами коштів на відповідні рахунки.

"Держфінінспекція закликає громадян у разі отримання таких пропозицій в жодному разі не виконувати їх, а також терміново повідомляти про це правоохоронні органи – Національну поліцію України та саму Держфінінспекцію", - йдеться в повідомленні.

Держфінінспекція підкреслює, що такі дії містять ознаки шахрайства, і про всі відомі подібні випадках направлено повідомлення до правоохоронних органів.

Українські оператори платіжних карт розповіли про нові види кібер-шахрайства

Довідка УНІАН. Державна фінансова інспекція України є одним з ключових органів перевірки фінансової діяльності суб'єктів господарювання державного сектору економіки в Україні. У період з січня по вересень минулого року аудитори Держфінінспекції забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на 594,4 мільйона гривень.

У листопаді 2015 року Кабінет міністрів України своєю постановою дав старт створенню Державної аудиторської служби на базі реорганізованої Державної фінансової інспекції та зобов'язав Міністерство фінансів розробити положення про новий орган.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку