Меморандум з МВФ практично узгоджено, позитивних новин чекаємо в липні - Мінфін

18:32, 20 червня 2016
Фінанси
330 0

Україна практично узгодила Меморандум щодо другого перегляду програми реформ з ключовим кредитором країни - Міжнародним валютним фондом, і чекає позитивних новин про надання третього траншу кредиту в липні.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав міністр фінансів України Олександр Данилюк в ході українсько-канадського ділового саміту, який проходить сьогодні, 20 червня, в Торонто.

Читайте такожFitch підтвердило рейтинги 5 українських банків з іноземним капіталом

«Ми практично завершили роботу по Меморандуму. У липні ми чекаємо позитивних новин (з Фонду - УНІАН)», - сказав Данилюк.

Як повідомляв УНІАН, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF) загальним обсягом 17,5 млрд дол. терміном на 4 роки в березні 2015 року.

Перший транш за новою програмою в обсязі 5 млрд дол. Україна отримала 13 березня, другий, на 1,7 млрд дол., – 4 серпня 2015 року. На поточний момент сторони погодили всі питання щодо другого перегляду програми реформ, обговоривши різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації. Разом з тим, власне Меморандум, що передбачає подальші зобов'язання сторін, поки не підписаний.

Як очікується, засідання Ради директорів МВФ по Україні відбудеться в липні. При цьому розмір траншу є предметом обговорення учасників засідання Ради директорів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter