На Харківщині переселенцям у модульному містечку тариф підвищать втричі

21:48, 23 червня 2016
495 0

З липня середня вартість проживання в харківському модульному містечку для вимушених переселенців становитиме 352 гривні.

city.kharkov.ua

Через зростання тарифів з липня мешканці модульного містечка укладатимуть договори оренди за новою ціною. Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Читайте такожУ Міноборони розповіли, скільки в українській армії жінок

Середню вартість проживання у 352 гривні розрахували так, що 50% всіх послуг, буде оплачувати місцевий бюджет, а 50% - жителі містечка. 

Крім того, необхідно платити за воду, водовідведення та електроенергію. Плата за світло - основна, тому що в містечку немає газу, і все працює на електриці, ціна за яку піднялася втричі.

"Раніше вартість проживання жодного разу не підвищувалася, але це вимушений крок. Держава надає людям, які прибули з Донецької та Луганської областей, адресну допомогу на оплату комунальних послуг та оренду житла. У модульному містечку багато людей працюють, отримують пенсії, соціальні виплати, пільги. Тому ми прорахували, що нова сума буде для них посильною", - зазначила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Читайте такожТука побоюється, що на Луганщині після деокупації виникне демографічна катастрофа

При цьому пенсіонери, діти, студенти денної форми навчання, матері, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, отримують адресну допомогу в розмірі 884 грн. Люди з обмеженими можливостями отримують допомогу в розмірі мінімального прожиткового мінімуму, а працездатні - два місяці до влаштування на роботу отримують по 442 грн і 221 грн ще два місяці, якщо не знайшли роботу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter