Кабмін затвердив бюджетну резолюцію на 2017 рік: курс гривні 27,2 за долар

14:16, 24 червня 2016
936 1

У проект резолюції закладено дефіцит бюджету в 3% ВВП і граничний розмір держборгу 66% ВВП.

Фото УНИАН

Кабінет міністрів України затвердив проект бюджетної резолюції на 2017 рік, що передбачає прогноз дефіциту бюджету на рівні 3% ВВП, граничний розмір держборгу 66% ВВП і курс гривні 27,2 грн за долар. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду.

Читайте такожДанилюк: На субсидії наступного року піде не менше 70-80 мільярдів

«Пропоную затвердити і направити до парламенту», - прокоментував рішення уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

У ході обговорення документа, міністри також внесли до проекту резолюції ресурси для формування цільових фондів - фонду енергоефективності, дорожнього фонду і фонду підтримки малих фермерських господарств, а також фонду регіонального розвитку.

Присутній на засіданні уряду перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів подякував міністрам за роботу над проектом бюджетної резолюції. «Дефіцит бюджету (за проектом резолюції - УНІАН) визначено на рівні 3% ВВП, обсяг державного боргу - не більш як 66% ВВП, надання держгарантій у розмірі не більш як 5% доходів загального фонду бюджету, курс гривні на рівні в середньому за рік 27,2 грн за долар», - сказав Кубів. 

Раніше в уряді зазначили, що надалі в Україні бюджетний процес буде змінено, і Міністерство фінансів, як ключове міністерство формування бюджету, напрацьовуватиме проекти бюджету строком на три роки. 

Довідка УНІАН. Згідно з Бюджетним кодексом України, проект Бюджетної резолюції направляється до парламенту, де він має бути прийнятий як основа формування бюджету на 2017 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter