Privat24 став першим iMessage-банком світу

10:38, 26 жовтня 2016
2492 0
Новини компанії

Користувачі iPhone і Privat24 першими у світі зможуть переказувати гроші та поповнювати рахунки мобільних безпосередньо своїм контактам у iMessage, без необхідності запускати додатки і вводити номери карток отримувачів.

false

Privat24 став першим у світі платіжним iOS-додатком, що використовує нові можливості базового месенджера iPhone iMessage, реалізовані в 10-й версії операційної системи для гаджетів Apple. Як повідомили у Приватбанку, оновлена версія Privat24 дозволяє власникам iPhone обмінюватися один з одним грошима абсолютно магічним способом – прямо в месенджері.

«iMessage є одночасно найпоширенішим і найбільш захищеним месенджером в світі, – говорить заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь. – Тому поява там Приват24 була неминуча, як 27/10».

Щоб відправити або отримати грошовий переказ, поповнити мобільний телефон, користувачам iPhone досить натиснути на іконку Privat24 в меню месенджера, ввести суму платежу і вибрати потрібну операцію – поповнення телефону співрозмовника, відправлення або одержання грошей. Через секунду переказ буде доступний одержувачу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter