Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Вкладникам банку "Фінанси та кредит" відновили виплати

Для отримання коштів вкладники банку "Фінанси і Кредит" з 28 листопада 2016 року до 10 січня 2017 року можуть звертатися до банку "Південний".

bykvu.com
Вкладникам банку "Фінанси та кредит" відновили виплати / bykvu.com

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 28 листопада 2016 року відновлює виплати коштів вкладникам ліквідованого банку "Фінанси та Кредит", повідомляється на сайті фонду.

У банку "Фінанси та кредит" виявили аферу на мільярд

Згідно з повідомленням, для отримання коштів вкладники банку "Фінанси і Кредит" з 28 листопада 2016 року до 10 січня 2017 року включно можуть звертатись до установ банку "Південний".

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України 17 грудня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку "Фінанси та Кредит". Тимчасова адміністрація Фонду гарантування працювала в банку з 18 вересня 2015 року на підставі рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним.

Банк "Фінанси та Кредит" (м. Київ) працює на ринку України з 1990 року і входив до групи найбільших банків за обсягом активів. Основними акціонерами банку є компанії "Асканія" (46,50%) та F&C Realty (49,97%), підконтрольні бізнесменові Костянтину Жеваго.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку