Гройсман поставив завдання: подвоїти зростання ВВП за рахунок збільшення притоку інвестицій

16:23, 08 грудня 2016
Фінанси
119 0

Прем'єр зазначив, що для подвоєння темпів зростання ВВП України, країні потрібні зовнішні фінансові вливання і нормальний інвестиційний клімат.

Ілюстрація REUTERS

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поставив органам влади завдання подвоїти зростання економіки України і одночасно збільшити обсяг прямих інвестицій в країну як запоруки економічного розвитку.

Як повідомили УНІАН у прес-службі уряду, про це голова Кабміну сказав у ході зустрічі з головами об'єднаних територіальних громад Тернопільської області.

"Уряд в бюджеті на 2017 рік розраховує на економічне зростання до 3%. Це недостатньо, цей результат треба подвоїти, але для цього потрібні інвестиції та нормальний клімат в Україні", - цитує прес-служба Гройсмана.

У цьому зв'язку він підкреслив, що влада в Києві і на місцях має навчитися поважати підприємця, який вкладає в економіку засоби та створює робочі місця, оскільки саме підприємці та інвестори можуть забезпечити розвиток держави.

"Ми маємо цінувати кожного підприємця, який інвестує хоча б гривню в українську економіку, - сказав Гройсман - Потрібно надати якісний сервіс як громадянам, так і тим, хто інвестує в економіку. Кожен голова адміністрації, голова райради, податківець, митник, контролер повинні схилити голову перед працюючим людиною. Органи державної влади або місцевого самоврядування, звертаюся до вас з проханням: ми повинні схилити голову перед тими, хто інвестує в Україну, створює робочі місця. Ми повинні зробити для них якісні умови, щоб створювали не один, а п'ять робочих місць. І так ми отримаємо зростання економіки і підвищення рівня життя людей".

Читайте такожДецентралізація дала можливість розвитку соціальної сфери на місцях - Гройсман

Раніше Гройсман зазначав, що відродження української промисловості, в тому числі за рахунок припливу інвестицій, є ключовим чинником розвитку української економіки, а сильна економіка дозволить країні відмовитися від зовнішньої фінансової допомоги.

Як повідомляв УНІАН, Кабмін прогнозує зростання економіки України в 2017 році на рівні 3% і зростання прямих іноземних інвестицій до 3-5 мільярдів доларів. Разом з тим, у 2017 році ключовим джерелом зовнішніх вливань залишаться кредити міжнародних фінансових організацій і транші макрофінансової допомоги від урядів країн "Великої сімки". Зокрема, лише по лінії Міжнародного валютного фонду Україна розраховує отримати близько 5,3 мільярда доларів кредитів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter