Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Президент підписав закон про споживче кредитування

Закон також забезпечить надійність банківської та фінансової системи через неможливість видачі кредитів споживачам з неналежною кредитоспроможністю, створить дієву систему захисту прав споживачів фінансових послуг через врегулювання питань повноважень державних органів.

president.gov.ua
Порошенко підписав закон про споживчому кредитуванні / president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 1734-VIII "ПРО споживче кредитування", яким визначаються загальні правові та організаційні основи споживчого кредитування в Україні, регулюються відносини між кредитодавцем, кредитними посередниками і споживачами при наданні послуг споживчого кредитування, повідомила прес-служба президента.

Згідно з повідомленням, документ удосконалює чинне законодавство в сфері споживчого кредитування шляхом комплексного регулювання відповідних відносин, що повинно забезпечити розвиток цивілізованого ринку в цій сфері. Крім того, документ убезпечить споживачів фінансових послуг від ризиків порушення їх прав завдяки наданню їм повної і прозорої інформації для прийняття рішення, встановлення відповідальності фінансових установ за порушення прав споживачів фінансових послуг.

Рада ухвалила закон про вдосконалення захисту прав споживачів фінпослуг

Закон також забезпечить надійність банківської та фінансової системи через неможливість видачі кредитів споживачам з неналежною кредитоспроможністю, створить дієву систему захисту прав споживачів фінансових послуг через врегулювання питань повноважень державних органів. Він створює такий механізм споживчого кредитування, який забезпечить захист прав і законних інтересів як споживачів, так і кредитодавців, належну конкурентне середовище на ринках фінансових послуг.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада прийняла закон, що передбачає обов'язкову перевірку кредитної організацією кредитоспроможності позичальника, обов'язкове інформування позичальника про ефективної процентної ставки, а також зміна черговості погашення частин кредиту у разі його прострочення.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку