У 2017 році Приватбанк впровадить сервіс швидкої онлайн-оплати рахунків у ресторанах

17:30, 09 грудня 2016
Фінанси
253 0
НК

Приватбанк анонсував запуск нового сервісу, за допомогою якого рахунку в ресторанах і кафе можна буде оплачувати онлайн без участі офіціанта або працівника закладу. 

Фото tsn.ua

Як повідомив заступник голови правління банку Дмитро Дубілет на свій сторінці в Facebook, новий сервіс буде працювати з початку 2017 року.

"Такий простий і зручний сервіс допоможе скоротити процес розрахунків, не гаяти часу на очікування офіціанта, а також метушню з чайовими, які традиційно залишають окремо готівкою, - зазначив Дубілет. - Щойно рахунок буде сплачено через сервіс, офіціант отримає відповідне повідомлення".

Щоб оплатити за допомогою нового сервісу допомогою рахунок в ресторані, потрібно увійти в мобільний додаток "Приват24" і сканувати QR-код, що розташований на столику закладу. Далі на екрані з'явиться інформація про замовлення і кнопка оплати рахунок з урахуванням чайових в одне натискання. Серед зручних функцій нового сервісу - можливість легко розділити оплату рахунку на декількох осіб, якщо замовлення в закладі зроблено декількома людьми разом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter