Вкладникам банку "Михайлівський" призупинять виплати

18:44, 12 січня 2017
662 0

У Фонді гарантування вкладів фізосіб повідомили, що виплати буде поновлено не пізніше 20 січня.

Фото wikimapia.org

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 13 січня призупиняє виплати коштів вкладникам банку "Михайлівський" для доповнення загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування.

Як повідомила прес-служба Фонду, виплати будуть поновлені не пізніше 20 січня.

Також повідомляється, що станом на 1 січня відшкодування отримали майже 24 тисяч вкладників банку на 1,65 мільярда гривень.

Читайте такожСБУ прикрила call-центр, який вимагав гроші у боржників банку "Михайлівський"

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України визнав банк "Михайлівський" неплатоспроможним 23 травня. Напередодні, 20 травня, голова правління банку Ігор Дорошенко залишив посаду, при цьому банк провів низку сумнівних операцій з переведення вкладів фізосіб з пов'язаних компаній "Кредитно-інвестиційний центр" і "Інвестиційно-розрахунковий центр", що збільшило навантаження на Фонд гарантування на 1 мільярд гривень – до 2,6 мільярда гривень.

19 листопада набрав чинності Закон України "Про внесення змін у деякі закони України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, заподіяної зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг", який прирівнює більшість сумнівних вкладів до банківських.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter