Гройсман заявив, що в країні починається новий етап економічного зростання

16:47, 21 лютого 2017
297 0

Урядовий прогноз на 2017 рік базується на тому, що зростання економіки становитиме не менш як 3% при дефіциті бюджету також 3%, інфляція 8,1% і середньорічний курс гривні 27,2 грн за долар.

Україна переживає новий етап економічного відновлення - Гройсман / Фото УНІАН

Україна переживає новий етап економічного відновлення і зростання, незважаючи на те, що всередині країни і за її межами є багато охочих перешкодити цьому процесу, сказав у ході засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте такожГройсман підвів підсумки роботи в 2016 році: похвалився виконанням бюджету з дефіцитом 3,1% ВВП

«Нам намагаються перешкодити, створюючи штучні кризи і бар'єри. Щойно починаєш вирішувати проблеми, відразу знаходяться бажаючі перешкодити, - сказав Гройсман. - Зараз у країні починається новий етап економічного зростання. І нам знову хочуть перешкодити. Тому що хочуть у певному сенсі поборотися за владу. А треба боротися за Україну. І до боротьби за Україну я готовий», - сказав Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, урядовий прогноз на 2017 рік базується на тому, що зростання економіки становитиме не менш як 3% при дефіциті бюджету також 3%, інфляція 8,1% і середньорічний курс гривні 27,2 грн за долар. Міжнародні фінансові організації та кредитні агентства оцінюють потенційне зростання економіки України на рівні 2-2,5%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter