Україна витратить на розробку та закупівлю нового озброєння 9 мільярдів - Порошенко

16:08, 22 лютого 2017
354 0

За словами президента, заявлені кошти невеликі порівняно зі світовими оборонними замовленнями, але і вони відчутні для бюджету та платників податків нашої країни.

Міністр оборони Степан Полторак / фото УНІАН / УНІАН

Україна поточного року має намір витратити 9 мільярдів гривень на розробку і закупівлю нового озброєння, повідомив президент України Петро Порошенко в ході оперативної наради керівного складу Збройних Сил.

Читайте також"До зубів": ЗМІ дізналися, що змінилося в українському ВПК з початку війни на Донбасі

"Цього року на розробку і закупівлю нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки передбачено виділити близько 9 мільярдів гривень. Україна ніколи цього не робила. І завдання вам, товаришу міністр оборони, іншим керівникам силових структур - забезпечити надійний та ефективний контроль за використанням кожної копійки фінансового ресурсу, який в ці важкі часи виділені державою", - цитує Порошенка прес-служба.

За словами президента, заявлені кошти невеликі порівняно зі світовими оборонними замовленнями, але і вони відчутні для бюджету та платників податків нашої країни.

Голова держави підкреслив, що зараз перед збройними силами стоять важливі завдання, серед яких відновлення надійної системи протиповітряної оборони, створення потужного ракетного щита України, нарощування бойового потенціалу авіації, артилерії, виробництво боєприпасів, розвиток систем телекомунікацій, автоматизованих систем управління військами і розвідки.

Крім того, потрібно продовжити і прискорити реформу продовольчого забезпечення і завершити перехід на нову систему харчування всієї армії не пізніше 2019 року.

Як повідомляв УНІАН, загальний бюджет, який поточного року буде виділено на оборонні цілі і сектор національної безпеки, перевищує 120 мільярдів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter