П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Держструктури за рік десь "загубили" 2,6 мільярда гривень

Також Держаудитслужба передала до правоохоронних органів понад 1,4 тисячі ревізійних матеріалів, за результатами яких почали 669 досудових розслідувань.

economy365.гр
Аудитори виявили мільярдні фінансові втрати держструктур / economy365.gr

Державна аудиторська служба України у 2016 році провела майже 2,7 тисячі перевірок на понад 2,4 тисячі підприємств, установ і організацій, за підсумками яких виявлено втрати фінансових і матеріальних ресурсів на понад ніж 2,6 мільярда гривень.

У Гонтаревої хочуть заборонити третині аудиторів перевіряти банки

Про це йдеться в публічному звіті про діяльність служби за 2016 рік, опублікованому на офіційному сайті.

Згідно з документом, бюджети всіх рівнів, бюджетні установи і організації, підприємства втратили можливість отримати належні їм доходи в сумі майже 1,3 мільярда гривень, у тому числі бюджетів усіх рівнів - не більше 440,2 мільйона гривень.

Понад 1,9 тисячі підприємств, установ і організацій провели незаконні та нецільові витрати, а також припустилися недостачі матеріальних і фінансових ресурсів на суму понад 1,3 мільярда гривень, у тому числі майже 780,4 мільйона гривень - за операціями з бюджетними коштами.

Також повідомляється, що протягом року Держаудитслужба передала в правоохоронні органи більше 1,4 тисячі ревізійних матеріалів, за результатами яких правоохоронці почали 669 досудових розслідувань.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України в листопаді 2015 року своєю постановою дав старт створенню Державної аудиторської служби на базі реорганізованої Державної фінансової інспекції – одного з ключових органів перевірки фінансової діяльності державних підприємств.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку