Гройсман розраховує, що Рада підтримає запуск Служби фінрозслідувань

13:10, 06 березня 2017
Фінанси
629 0

При цьому він підкреслив, що існуюча зараз податкова міліція, завданням якої є боротьба з економічними злочинами – не єдиний "корінь зла" в нашій країні.

Ілюстрація REUTERS

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на підтримку Верховної Ради України в питанні прийняття проекту закону та запуску Служби фінансових розслідувань – єдиної служби по боротьбі з ухиленнями від сплати податків та іншими фінансовими злочинами. Про це глава уряду сказав в інтерв'ю телепроекту "Настоящее время".

"Я думаю, що ми знайдемо достатню кількість голосів, щоб вирішити проблему", - сказав Гройсман.

Читайте такожГройсман наполягає на створенні Служби фінансових розслідувань

При цьому він підкреслив, що існуюча зараз податкова міліція, завданням якої є боротьба з економічними злочинами – не єдиний "корінь зла" в нашій країні.

"Що у нас зараз залишилося? Податкова міліція, СБУ, департамент захисту економіки МВС. Їх відповідальність розмита, і я вважаю, що вони надають надмірне тиск на бізнес. А бізнес має відчувати себе легко. От якщо ти не заплатиш податки, тоді будь готовий отримати серйозне фінансове підозру. І це підозра потрібно довести до логічного завершення, – сказав Гройсман. – Моя логіка в тому, щоб ліквідувати податкову міліцію, департаменти в МВС та СБУ, створити єдину службу, набрати за новими принципами людей, правильно вибудувати підбір детективів. А всіх інших (у сфері контролюючих органів – УНІАН) можна вдвічі скоротити – від цього їхня ефективність не зменшиться".

Раніше Гройсман вже висловлювався за ліквідацію податкової міліції, відзначаючи, що розраховує побачити напрацювання проекту закону про Службу фінансових розслідувань до початку березня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter