Вівторок,
27 червня 2017
Наші спільноти

Суд зняв арешт із 313 мільйонів банку сина Януковича

За інформацією Державної служби фінансового моніторингу, службові особи «Всеукраїнського банку розвитку» 10 січня 2017 року здійснили перерахування грошових коштів в сумі 312,49 млн грн в «Міжнародний інвестиційний банк».

Суд зняв арешт грошей банку сина Януковича / Фото УНІАН
Суд зняв арешт грошей банку сина Януковича / Фото УНІАН

Печерський районний суд Києва зняв арешт із 312,5 млн грн, які надійшли в «Міжнародний інвестиційний банк», що належить президентові України Петру Порошенку, від «Всеукраїнського банку розвитку» сина екс-президента України Віктора Януковича.

ЄС оприлюднив рішення щодо санкцій проти "Януковича і Ко": Іванющенка виключили зі списку

Про це йдеться в постанові суду від 2 березня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією Державної служби фінансового моніторингу, службові особи «Всеукраїнського банку розвитку» 10 січня 2017 року здійснили перерахування грошових коштів в сумі 312,49 млн грн в «Міжнародний інвестиційний банк».

«Міжнародний інвестиційний банк», заявив, що не погоджував перерахування на свої рахунки понад 300 млн грн коштів сина екс-президента України Віктора Януковича, і що ця подія стала для банку «несподіваною».

Національний банк України 21 грудня 2014 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію «Всеукраїнського банку розвитку». З 27 листопада 2014 року в банку працювала тимчасова адміністрація у зв'язку з визнанням його неплатоспроможним після застосування санкцій ЄС щодо акціонера банку Олександра Януковича.

«Всеукраїнський банк розвитку» (м. Київ) працює на ринку України з 2009 року і входив до групи великих банків. За час перебування президента Віктора Януковича у владі активи банку зросли майже в 13 разів.

Теги: Янукович

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку