Середа,
28 червня 2017
Наші спільноти

Доходи Фонду соцстрахування у 2017 році зростуть на 3 мільярди

Дохідну частину бюджету Фонду затверджено в сумі 20,1 мільярда гривень, витратну - 18,6 мільярда гривень. Резерв коштів Фонду становить 464,5 мільйона гривень.

REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Доходи Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування, що створюється шляхом реорганізації фондів соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та з тимчасової втрати працездатності, у 2017 році зростуть на 3 мільярди гривень порівняно з 2016 роком і складуть 20,1 мільярда гривень. Про це йдеться в постанові уряду, яким затверджується бюджет фонду на поточний рік та яке опубліковане на сайті Кабміну.

Кабмін опублікував порядок переміщення товарів в зоні АТО

"Дохідна частина бюджету Фонду затверджено в сумі 20,1 мільярда гривень, витратна - 18,6 мільярда гривень. Резерв коштів Фонду становить 464,5 мільйона гривень. Бюджет Фонду на 2017 рік є збалансованим", - йдеться в пояснювальній записці до постанови.

Розпис бюджету Фонду соцстрахування, зокрема, передбачає, що дохідну частину сформують страхові внески в розмірі 16,91 мільярда гривень, залишок коштів фонду на кінець 2016 року розміром близько 3 мільярди гривень, а також штрафи, фінансові санкції, доходи від розміщення коштів, продажу майна та інші доходи в розмірі близько 100 мільйонів гривень.

Основними статтями витрат стануть допомога по тимчасовій непрацездатності - близько 6,6 мільярда гривень, допомога при народженні дитини - 3,2 мільярда гривень, страхові виплати - 6,88 мільярда гривень.

Як повідомляв УНІАН, у 2016 році обсяг видатків на соціальні виплати становив15,1 мільярда гривень.

Теги: бюджет, соцстрахування

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку