Міністр фінансів у Вашингтоні зустрівся з головою Податкової служби США

10:55, 07 березня 2017
Фінанси
93 0

Сторони обговорили податкову реформу в Україні, плани щодо реформування Державної фіскальної служби і подальші зміни до Податкового кодексу.

Джон Коскінен і Олександр Данилюк / Фото facebook/minfin.gov.ua

Міністр фінансів України Олександр Данилюк у ході робочого візиту до Вашингтона (США) зустрівся з главою американської Податкової служби Джоном Коскіненом.

Читайте такожМіністр фінансів розкрив деталі меморандуму України з МВФ

Як повідомляється на сторінці Мінфіну в соцмережі Facebook, сторони обговорили податкову реформу в Україні, плани щодо реформування Державної фіскальної служби і подальші зміни до Податкового кодексу, щоб поліпшити бізнес-клімат в країні і зробити її привабливішою для інвесторів.

«Наші американські колеги зацікавлені в успіху цієї реформи і підтримують трансформацію ДФС у сервісний орган», - зазначив міністр.

Раніше, 22 лютого, джерела в уряді повідомляли, що міністр фінансів Олександр Данилюк найближчими днями відвідає Вашингтон з метою проведення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо виділення нашій країні четвертого траншу кредиту в розмірі 1 млрд дол.

Пізніше, 6 березня, глава місії МВФ Рон ван Руден заявив, що засідання Ради директорів МВФ з українського питання відбудеться у другій половині березня, оскільки фонд досягнув угоди з українською владою щодо оновленого меморандуму про економічну і фінансову політику. 

Довідка УНІАН. Україна відновила співпрацю з МВФ за чотирирічною програмою розширеного фінансування (EFF) в обсязі 17,5 млрд дол. у вересні 2016 року – після більш ніж річної перерви. За цією програмою наша країна отримала три кредитні транші загальним обсягом 7,62 млрд дол.

До кінця 2016 року Україна розраховувала отримати четвертий транш у розмірі 1 млрд дол. і виконала для цього ключові умови, а саме – ухвалила держбюджет на 2017 рік і провела націоналізацію найбільшого в країні банку «Приватбанку». Разом з тим засідання Ради директорів щодо українського питання і виділення грошей весь час відкладалося – спочатку на січень, потім на початок лютого, тепер – на початок березня.

Для проведення засідання Україна і МВФ мали підписати лист про наміри, а потім меморандум, в якому повинні бути вказані ключові «маяки» виконання програми реформ на найближчі місяці. Такими «маяками», як очікується, буде проведення земельної та пенсійної реформ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter