Порошенко хоче, щоб АМКУ не зупиняв тендери в разі скарг учасників

16:05, 20 березня 2017
Фінанси
265

Порошенко заявив, що хоче разом з урядом розробити проект змін до законодавства, які зроблять необов'язковим припинення тендеру Антимонопольним комітетом у зв'язку з поданням скарг.

Порошенко виступає за скасування зобов'язання АМКУ зупиняти тендери / Фото УНІАН

Президент України Петро Порошенко запропонував підготувати законопроект, прийняття якого скасує зобов'язання Антимонопольного комітету зупиняти тендери при проведенні державних закупівель у разі скарги учасника тендеру, залишивши рішення про зупинку у компетенції АМКУ.

Читайте такожПорошенко готовий подати до Ради як невідкладний законопроект про створення Служби фінрозслідувань

Про це Порошенко заявив на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві.

"У мене пропозиція: давайте ми спільно з урядом розробимо проект змін до законодавства, які зроблять необов'язковим припинення тендера Антимонопольним комітетом у зв'язку з подачею скарг. Якщо Антимонопольний комітет знайде порушення конкурентного законодавства, він матиме право, а не обов'язок (зупиняти тендери - УНІАН )", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, Антимонопольний комітет з моменту запуску системи електронних держзакупівель Prozorro задовольнив близько 40% скарг на тендери. З набранням чинності закону про державні закупівлі 1 серпня минулого року термін розгляду скарги АМКУ скоротився з 30 до 15 днів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter