МВФ сьогодні розгляне виділення Україні траншу в $1 мільярд

10:01, 03 квітня 2017
Фінанси
159 0

Відповідне питання також перебуває на порядку денному засідання ради директорів Фонду.

REUTERS

Сьогодні, 3 квітня, рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання виділення Україні траншу в розмірі 1 мільярд доларів. Про це повідомляється в заяві постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше.

Читайте такожПорошенко переконаний, що МВФ виділить Україні $1 мільярд

"Розгляд Радою виконавчих директорів МВФ третього перегляду програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) - разом з результатами консультацій 2016 за статтею IV угод МВФ заплановано на 3 квітня 2017 року", - йдеться в заяві.

Як повідомляв УНІАН, МВФ 23 березня заявив, що готовий найближчим часом призначити нову дату засідання Ради директорів щодо виділення Україні чергового траншу, а перенесення попереднього засідання, запланованого на 20 березня, не є чимось незвичайним і обумовлений необхідністю уточнення деталей програми співпраці.

За інформацією Міністерства фінансів України, перенесення засідання Ради директорів МВФ по Україні було обумовлено необхідністю уточнення макроекономічних показників внаслідок запровадження торговельної блокади окупованих територій Донецької і Луганської областей за рішенням Ради нацбезпеки і оборони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter