У висновку Ernst&Young немає підтвердження збитків Приватбанку - журналіст

15:34, 20 квітня 2017
Фінанси
257 0

За словами журналіста Дубинського, це означає, що нібито сформовані банком резерви під "інсайдерську заборгованість" - взяті з повітря.

Експерти Ernst&Young не побачили збитків Приватбанку, про які заявляла Гонтарєва / hyser.com.ua

Український журналіст, експерт Олександр Дубинський опублікував звіт аудиторів компанії Ernst&Young, які не підтвердили звинувачень, які озвучувала глава Національного банку Валерія Гонтарєва на адресу Приват банку.

Про це Дубинський написав на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши документ.

Читайте такожГонтарєва хоче через РНБО захистити російські банки - журналіст

«Як відомо, Валерія Гонтарєва сьогодні у Вашингтоні збирається розповісти про свій успішний досвід з реформування української банківської системи і, зокрема, націоналізацію Приватбанку. Спеціально до цього заходу, "щоб дурість кожного видна була", публікую проект аудиторського висновку компанії Ernst&Young, яку "націонализатори" найняли для того, щоб отримати виправдання своєї схеми за крадіжку з бюджету 125 млрд гривень. Саме на цю суму банк капіталізували нібито через те, що 97% корпоративного кредитного портфеля - видані компаніям колишніх акціонерів», - написав Дубинський.

Так, він зазначає, що згідно з проектом звіту E&Y, збитки банку за підсумками 2016 року, які й стали підставою для такої божевільної докапіталізації - аудитором не підтверджені.

«Це означає, що сформовані банком резерви під "інсайдерську заборгованість" - взяті з повітря. Намальовані, для того, щоб Гонтарєва могла виправдати проект по віджиму банку у його власників і паралельно створити умови для викачування з бюджету колосальної суми коштів, яку "реформатори" мають намір розікрасти», - зазначає журналіст.

«Скільки особисто мала намір отримати Гонтарєва від цієї афери? - ось моє запитання для її сьогоднішньої прес-конференції. Звичайно, відповідь за допомогою цього поста я отримати не розраховую», - пише Дубинський і додає, що даний проект аудиторського висновку виставляє «Гонтареву і всю її зграю» не реформаторами, а «відвертими злодіями і рейдерами».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter