Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

НБУ спрощує валютні операції для банків та їх клієнтів

Нацбанк скасував обмеження по обміну безготівкової валюти для фізосіб, тепер вони зможуть проводити такі операції необмежену кількість разів в день.

REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Національний банк спрощує торгівлю іноземною валютою та банківськими металами на міжбанківському валютному ринку України, на міжнародному валютному ринку для банків і їх клієнтів.

Уряд дав прогноз, як гривня опускатиметься до долара

Про це повідомляється на сайті регулятора з посиланням на постанову №55, яка набирає чинності з 26 червня.

Згідно з документом, Нацбанк скасував обмеження по обміну безготівкової валюти для фізичних осіб, які не є підприємцями, і тепер вони зможуть проводити такі операції з безготівковою валютою на рахунках без обмеження по групі класифікатора та кількості операцій протягом дня. Досі громадяни могли проводити такі операції тільки один раз протягом дня і тільки з іноземною валютою 1-ї групи класифікатора.

Крім того, регулятор дозволив фізособам проводити в банках обмін готівкової іноземної валюти на безготівкову без обмеження по групі класифікатора.

Також Нацбанк спростив проведення обміну валюти для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та банків, розширив спектр операцій банків з банківськими металами та операцій з валютою на міжнародних ринках.

Довідка УНІАН. В рамках концепції нової моделі валютного регулювання, представленої в грудні 2016 року, НБУ планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження на ринку бізнесу, банків та фізичних осіб.

На даний час продовжує діяти низка обмежень НБУ для громадян і бізнесу, включаючи обов'язковий продаж 50% валютної виручки, попереднє депонування гривні для купівлі валюти за заявками клієнтів, одноденний ліміт купівлі готівкової валюти фізособами в еквіваленті 150 тисяч гривень на день та одноденний ліміт на зняття готівки з валютного рахунку в еквіваленті 250 тисяч гривень на день.

Теги: валютна лібералізація

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку