Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Банки повернули НБУ понад півмільярда за кредитами рефінансування

Загалом обсяг заборгованості українських банків перед НБУ за кредитами рефінансування на 1 січня 2017 року становив 74,828 мільярда гривень.

REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Банки в першому півріччі повернули Національному банку України 524,7 мільйона гривень заборгованості за виданими кредитами рефінансування, повідомляється на сайті регулятора.

Українські банки заборгували НБУ більше 65 мільярдів гривень

Згідно з повідомленням, у першому півріччі Фонд гарантування вкладів реалізував заставне майно на суму 304,7 мільйона гривень, з яких НБУ вже отримав 142 мільйонів гривень.

У повідомленні наголошується, що більшість реалізованого майна становили права вимоги за закладеним в НБУ кредитними договорами. Ця сума більш ніж у 200 разів перевищує показник реалізації аналогічних активів у першому півріччі 2016 року (1,3 млрд. гривень).

Регулятор відзначив, що в січні-червні цього року за найвищою ціною (120 мільйонів гривень) були реалізовані права вимоги за кредитним договором, переданим банком "Фінанси та Кредит" у заставу НБУ.

Як повідомляв УНІАН, обсяг заборгованості українських банків перед НБУ за кредитами рефінансування на 1 січня 2017 року становив 74,828 мільярда гривень, що на 31,031 мільярда гривень, або на 29,3%, що нижче показника на 1 січня 2016 року.

Теги: заборгованість банків

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку