Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Мінфін оголосив конкурс серед банків для розміщення 5,5 мільярда бюджетних коштів

Пропозиції банків приймаються до 15-00 сьогодні, 22 вересня, і будуть розглянуті не пізніше 27 вересня.

Фото УНІАН
Мінфін оголосив конкурс серед банків для розміщення бюджетних коштів / фото УНІАН

Міністерство фінансів України оприлюднило заявку про розміщення на депозитних рахунках банків бюджетних коштів у сумі 5,5 мільярда гривень терміном до 25 грудня 2017 року на умовах видачі коштів на першу вимогу.

Мінфін сподівається отримати ще один транш МВФ цього року

Як повідомляється на сайті Мінфіну, пропозиції банків приймаються до 15-00 сьогодні, 22 вересня, і будуть розглянуті не пізніше 27 вересня.

Мінфін звернув увагу, що бюджетні кошти за діючими нормами, можуть бути розміщені на рахунках Національного банку і банків, статутний капітал яких перевищує 10 мільярдів гривень за умови дотримання цими банками нормативів, своєчасного виконання зобов'язань перед клієнтами і незастосування до цих банків заходів впливу протягом останнього року.

Крім того, за інформацією міністерства, при розміщенні бюджетних коштів на рахунках встановлюється обов'язок банків утримувати відповідний період облігації внутрішньої держпозики в обсязі не менше 120% розміщених коштів за балансовою вартістю.

Як повідомляв УНІАН, залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України на 1 вересня 2017 року склав 61,151 мільярда гривень, що є максимальним значенням показника з початку 2003 року.

Теги: Мінфін банки

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку