Екс-власники "Укрінбанку" намагаються вивести з нього активи – Фонд гарантування

18:41, 13 листопада 2017
Фінанси
707 0

За оцінками Фонду, дії колишніх власників банку можуть заподіяти шкоду державі розміром майже 2 мільярди гривень.

abcnews.com.ua

Колишні власники ліквідованого "Укрінбанку" всупереч рішенням Верховного суду про правомірність виведення банку з ринку продовжують здійснювати дії для виведення його активів.

Читайте такожУкраїнський банк, який отримував дозвіл на роботу ще у Горбачова, визнали неплатоспроможним

Як повідомляється на сайті Фонду гарантування вкладів фізосіб, якщо раніше екс-власник "Укрінбанку" Володимир Клименко створив для виведення активів з банку компанію "Укрінком", то тепер він має намір оголосити компанію банкрутом, щоб позбавити Фонд можливості задоволення вимог кредиторів банку.

"З цього приводу Фонд гарантування звернувся в правоохоронні органи і чекає притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності", - наголошується в повідомленні.

За оцінками Фонду, дії колишніх власників банку можуть заподіяти шкоду державі в розмірі майже 2 мільярди гривень.

Довідка УНІАН. "Укрінбанк" (Український інноваційний банк) працює на ринку України з 1989 року. Ключовим власником банку був Володимир Клименко. Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію "Укрінбанку" з 23 березня 2016 року. З 24 грудня 2015 року в банку працювала тимчасова адміністрація.

У жовтні 2017 року Верховний суд України скасував рішення адміністративних судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій на користь екс-власників "Укрінбанку" за позовом до НБУ та Фондом гарантування, визнавши законними рішення про визнання банку неплатоспроможним та про введення тимчасової адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter