Українців на "мінімалці" стало в 3,5 рази менше - Рева

17:12, 06 грудня 2017
Фінанси
385

Міністр упевнений, що таке скорочення кількості осіб, які отримують мінімальну зарплату, свідчить про детінізацію української економіки.

REUTERS

Кількість українських працівників, які одержують мінімальну заробітну плату (3200 гривень), з початку року знизився в 3,5 рази, що говорить про детінізації економіки.

Читайте такожКабмін забезпечить зростання середньої зарплати до 10 тисяч гривень - Гройсман

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної економіки з посиланням на главу відомства Андрія Реву.

"Найголовніше - після підвищення рівня мінімальної зарплати, більш ніж в три з половиною рази знизилася кількість осіб, які виходять зарплату на мінімальному рівні, що свідчить про детінізації", - процитувала прес-служба Реву.

Згідно з повідомленням, міністр повідомив, що у вересні 2017 року було працевлаштовано на 121 700 осіб більше, ніж звільнено.

"При цьому, на 25% зменшилась кількість людей, які перебувають на обліку в Держцентрі зайнятості - багатьох людей навіть не встигає поставити на облік, настільки висока потреба в кадрах на ринку праці", - зазначив міністр соцполітики.

Як повідомляв УНІАН, в Україні з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата була підвищена в 2 рази - до 3200 гривень, і набули чинності норми, що передбачають за виплату зарплат "у конверті" штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат.

За даними Державної служби статистики, рівень безробіття в Україні в жовтні 2017 року зменшився порівняно з вереснем на 7,5%, в абсолютних цифрах - на 21,1 тисячі чоловік, до 281,9 тисячі і становить 1,1% населення працездатного віку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter