Гройсман доручив підготувати систему оцінки ризиків у роботі бізнесу

20:05, 18 грудня 2017
Фінанси
182 0

Прем'єр доручив контролюючим органам протягом трьох місяців розробити систему оцінки ризиків у роботі бізнесу, на підставі аналізу яких органи можуть проводити перевірку.

Фото УНІАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив контролюючим органам протягом трьох місяців розробити систему оцінки ризиків у роботі бізнесу, на підставі аналізу яких органи можуть проводити перевірку.

Читайте такожВсе для бізнесу: Кабмін скасував понад 300 регуляторних актів

Про це він сказав на засіданні уряду в понеділок.

"Ми відведемо 3 місяці, щоб ви створили систему ризиків і чек-листи перевірки цих ризиків. Січень, лютий, березень - до 1 квітня, в кожному контролюючому органі має бути система запобігання ризиків і чек-листи, які ми будемо моніторити", - сказав прем'єр.

"Це означає, що ви готові змінювати і систему. Якщо ні - заяву на стіл. Три місяці досить, щоб змінити систему контролюючого органу", - додав Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України планує в 2018 році ввести "розумний" мораторій на перевірки бізнесу, який дозволить зберегти високий рівень безпеки для споживачів і водночас не дозволить здійснювати адміністративний тиск на бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter