Банк Англії дозволить європейським банкам працювати в країні після Brexit

16:48, 20 грудня 2017
Фінанси
112 0

Європейські комерційні банки не зіткнуться з новими перешкодами по роботі в Лондоні після того, як Британія вийде з ЄС у березні 2019 року.

REUTERS

Банк Англії дозволить європейським банкам безперешкодно працювати у Британії після Brexit, повідомляє Прайм з посиланням на урядове джерело.

Читайте такожВеликобританія залишила п'ятірку найбільших економік світу

"Європейські банки зможуть працювати в Англії без створення додаткових дочірніх компаній", - йдеться в повідомленні.

Як передає видання, це означає, що європейські комерційні банки не зіткнуться з новими перешкодами по роботі в Лондоні після того, як Британія вийде з Євросоюзу в березні 2019 року.

Прес-секретар банку відмовився коментувати цю інформацію до публікації офіційного релізу, в якому повинен бути описаний підхід до нагляду за іноземними банками, страховиками та кліринговими компаніями після Brexit.

Великобританія має покинути ЄС до кінця березня 2019 року. Переговори про "розлучення" ЄС і Великобританії йдуть у два етапи. Перший етап включав домовленості про права громадян, ірландської кордоні та виконання державою фінансових зобов'язань перед союзом. У цій частині було досягнуто прогресу, тепер необхідно узгодити питання, які залишилися і сформувати договір про вихід Великобританії з ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter