Нацбанк встановив новий порядок поштових переказів

11:01, 27 грудня 2017
Фінанси
386 0

Надання таких послуг буде можливе за наявності ліцензії НБУ.

Ілюстрація REUTERS

Національний банк України надав національним операторам поштового зв'язку, до яких в Україні належить публічне акціонерне товариство «Укрпошта», можливість надання громадянам фінансової послуги з переказу коштів та участі у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах.

Читайте також"Укрпошта" хоче придбати банк

Як йдеться в постанові НБУ №138, що набуває чинності сьогодні, 27 грудня, надання таких послуг буде можливе за умови отримання ліцензії Національного банку на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

У документі зазначається, що в зв'язку з цим національні оператори поштового зв'язку дотримуватимуться порядку видачі небанківським фінустановам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а НБУ має право відкликати відповідну ліцензію.

Регулятор зазначив, що цей порядок розроблено з метою розширення доступу населення до фінансової послуги переказу коштів, зокрема, в сільській місцевості та віддалених районах України, а також для стимулювання розвитку безготівкових розрахунків.

Довідка УНІАН. Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш ніж 11 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter