Мін'юст звернувся у суд для стягнення із податкової міліції 5 мільйонів євро

00:28, 24 січня 2018
Фінанси
490 0

Перше засідання по справі відбудеться 23 січня.

 Провадження по справі було відкрито 26 грудня 2017 / фото УНІАН

Міністерство юстиції України звернулося до Господарського суду Київської області з проханням стягнути з Державної податкової адміністрації (ДПА) 5 млн євро в якості регресу через програний в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) позов ірландської компанії East/West alliance limited з представництвом в Україні.

Про це повідомив заступник міністра юстиції Сергій Шкляр на прес-конференції.

«Іноземному інвестору було завдано збитків на 5 млн євро за неправомірний арешт майна. Літаки компанії були визнані безхазяйними і продані. Ми звернулися до суду, щоб відшкодувати виплачені кошти», - зазначив він.

Читайте такожУ Мін'юсті відзвітували про виплати за рішеннями ЄСПЛ

Шкляр додав, що провадження по справі було відкрито 26 грудня 2017 року, перше засідання відбудеться 23 січня.

Як повідомляв УНІАН, для відшкодування збитків, завданих держбюджету внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, Міністерство юстиції подало 823 заяви в Генеральну прокуратуру проти компаній або фізичних осіб, які порушили права громадян з 2014 по 2017 рік, на суму понад 85 млн грн, які зачіпають інтереси майже 2000 осіб.

Мін'юст звернувся в суди з проханням стягнути з компанії «Київенерго» 54,2 млн грн в якості регресу за програним в ЄСПЛ позовом компанії "Золотий Мандарин Ойл", а також стягнути 705,6 млн грн з компанії «Линік» (компанія-оператор Лисичанського НПЗ – «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія») в якості регресу за програним в Європейському суді з прав людини позовом компанії "Агрокомплекс".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter