Експерт повідомив, де безпечніше розраховуватися платіжними картками

11:24, 30 січня 2018
1313 0
оновлено
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожНацбанк закликає громадян не розголошувати інформацію про платіжні картки

"Найбезпечніший спосіб використання платіжної картки в Україні – у торгових мережах. Лише в 2% випадків можуть виникнути проблеми, використовуючи карту в торгівлі. Три роки тому цей показник становив 12%", - сказав Карпов.

За його словами, також статистика підтверджує зниження рівня шахрайських операцій в банкоматах, при цьому частка таких операцій в інтернеті зростає.

"Якщо порівнювати останні 12 кварталів, – з першого кварталу 2015 року ми можемо побачити, що з 50% практично до 70% зросла частка проблемних операцій у сфері інтернету і перекладів з карти на карту", - зазначив Карпов.

Він пояснив, що це зумовлено поширенням такого виду шахрайства, як "соціальна інженерія", коли шахраї обманним шляхом з'ясовують дані платіжних карт у їх власників.

Як повідомляв УНІАН, за оцінками Національного банку, в 2017 році частка шахрайських операцій до всіх операцій по картах склала 0,0077% по сумі і 0,0025% за кількістю операцій, при цьому зафіксовано тренд до зниження випадків шахрайства з операцій із платіжними картами вперше з 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter