Прем'єр закликав Раду скасувати монополію на касові апарати

15:04, 31 січня 2018
Фінанси
501 0
фото УНІАН

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про важливість ухвалення парламентом законодавства, яке допоможе скасувати монополію на касові апарати і дозволить підприємцям використовувати для обліку операцій різноманітні мобільні гаджети. Про це Гройсман заявив у ході засідання уряду.

Читайте такожВ Україні за два місяці підприємців поменшало на 8,5 тисячі (інфографіка)

"Потрібно знищити монополію бізнесу на касові апарати, драконівські регулювання в касових апаратах. Щось ми вже скасували рішеннями уряду, що потрібно ще скасувати рішеннями президента, і такі пропозиції вже у президента. Але є рішення, які потрібно скасувати змінами в законодавство. Потрібно знищити монополію касових апаратів", - сказав він.

Прем'єр зазначив, що на сьогодні є досить гаджетів, які можна використовувати для обліку продажу, і не змушувати людей платити гроші за касові апарати

Як повідомляв УНІАН, наприкінці 2017 року Кабінет міністрів України підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування касового апарата, з 200 тисяч гривень до 500 тисяч гривень.

Касові апарати в Україні станом на 1 грудня 2017 року використали 120 тисяч підприємців.

З 1 липня 2015 року вимога щодо обов'язкового застосування РРО поширюється на платників єдиного податку третьої групи, а з 1 січня 2016 року зазначена вимога поширюється також на підприємців - платників єдиного податку другої групи.

З 8 травня 2017 року користуватися касовими апаратами зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter