Смолій розповів про кадрові перестановки в разі його призначення на посаду голови НБУ

18:16, 05 лютого 2018
Фінанси
1681 0
Смолій не планує суттєвих кадрових перестановок в правлінні НБУ / фото УНІАН

Яків Смолій у разі його призначення Верховною Радою України на посаду голови Національного банку не планує суттєвих кадрових перестановок у складі правління НБУ.

Читайте такожНацбанк зменшив апетити щодо кредиту МВФ: очікує цього року тільки $2 мільярди

«Суттєві кадрові зміни не передбачаються. У нас буде одна вакансія заступника голови, який відповідає за розрахункові операції. Кандидатуру буде відібрано на конкурсній основі», - процитували Смолія в прес-службі НБУ.

Сьогодні, 5 лютого, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності вирішив рекомендувати парламенту звільнити Валерію Гонтареву з посади голови НБУ і призначити на цю посаду Якова Смолія, який наразі виконує обов'язки глави регулятора.

Як заявив голова парламенту Андрій Парубій, Верховна Рада розгляне призначення нового голови НБУ після схвалення кандидатури профільним комітетом і співбесіди з усіма фракціями парламенту, що можливо до кінця лютого.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко 18 січня запропонував звільнити з посади голови Національного банку Валерію Гонтареву, яка подала главі держави прохання про відставку, й призначити на її місце Якова Смолія, який наразі виконує обов'язки голови НБУ.

Голова НБУ Валерія Гонтарева після трирічного перебування на посаді подала президенту прохання про відставку з 10 травня 2017 року та пішла у тривалу відпустку.

Із 11 травня 2017 року обов'язки голови НБУ виконує перший заступник голови Нацбанку Яків Смолій.

До звільнення діюча очільниця НБУ має прозвітувати перед Верховною Радою України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter