Переговори з МВФ продовжаться у Вашингтоні

15:46, 31 березня 2010
Фінанси
0 0

Після завершення 2 квітня роботи місії в Україні...

Віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО незабаром має намір провести переговори про продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом у Вашингтоні (США).

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні журналістам.

С.ТІГІПКО зазначив, що його візит до США відбудеться після того, як 2 квітня в Києві завершить роботу місія МВФ.

«Я поїду до Вашингтона, і ми продовжимо переговори», – сказав С.ТІГІПКО.

Як повідомляв УНІАН, раніше С.ТІГІПКО не виключав, що йому необхідно буде відвідати штаб-квартиру МВФ у Вашингтоні для проведення переговорів про продовження співпраці.

Нагадаємо, уряд України і МВФ поки що не дійшли згоди відносно прийнятного рівня дефіциту Держбюджету країни на 2010 рік. Такі підсумки зустрічі віце-прем`єр-міністра України Сергія ТІГІПКА, міністра фінансів України Федора ЯРОШЕНКА з представниками місії МВФ в Україні.

«Щодо дефіциту Державного бюджету і показників соціальних стандартів сторони не дійшли згоди, тому найближчим часом відбудеться додаткова технічна зустріч з остаточного уточнення цих та інших показників проекту бюджету України на 2010 рік», - говориться в повідомленні, обнародуваному на сайті Мінфіну.

Українська влада на зустрічі накреслила шляхи наповнення бюджету України в поточному році. Зокрема, за рахунок оподаткування предметів розкоші, збільшення акцизного збору на коньяки і сигари, престижні марки автомобілів, за рахунок внесення змін до нормативів на спеціальне використання водних ресурсів, надр та інших природних ресурсів.

Як повідомлялося, наприкінці минулого тижня перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина АКІМОВА заявила, що МВФ вважає прийнятним бюджетний дефіцит на рівні 6% від ВВП для продовження програми співпраці. Але цю цифру вона назвала не остаточною і зазначила, що її можна вважати як орієнтир.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter