Податкова вестиме досудові розслідування в режимі відеоконференцій

15:40, 26 вересня 2012
0 0

Державна податкова служба України (ДПСУ) підписала угоду про поставку систем відеозв'язку для підрозділів, що здійснюють досудові розслідування, повідомили УНІАН у прес-службі відомства.

У ДПСУ зазначають, що нова система дасть змогу скоротити витрати на слідчі дії. Зокрема, опитування свідків і підозрюваних, очні ставки, ідентифікацію акцизних марок, паспортів, печаток та інших документів можна буде здійснювати без відряджень. «Це заощадить як робочий час слідчих, так і бюджетні кошти, які витрачалися на поїздки в регіони при розслідуванні резонансних справ», - йдеться в повідомленні ДПСУ.

Податківці наголошують, що відеоконференції актуальні саме для розслідування економічних злочинів, оскільки здебільшого злочинці використовують міжрегіональні мережі фіктивних підприємств, і доказову базу потрібно збирати по всій країні і за кордоном. Впровадження нової системи зв'язку, сподіваються в ДПСУ, прискорить процес збирання доказів.

Крім того, переоснащення правоохоронців зумовлене вимогами нового Кримінального процесуального кодексу, який набуває чинності 19 листопада 2012 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter