Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Рада НБУ планує призначити Соркіну двох нових заступників

Рада Національного банку України на позачерговому засіданні, яке заплановане на завтра, 24 січня, має намір призначити двох нових заступників голові НБУ - Олексія Ткаченка і Миколу Удовиченка.

Про це УНІАН повідомив член ради НБУ Василь Горбаль.

До того ж В.Горбаль позитивно відізвався про кандидатів на посаду заступників голови НБУ і уточнив, що О.Ткаченко зараз є директором Генерального департаменту банківського нагляду НБУ, а М.Удовиченко очолює державний «Укрексімбанк».

«Кандидатів, скоріше за все, буде обрано одностайно. Це сприятиме розвитку міжнародного напрямку роботи Нацбанку. Я добре знаю Удовиченка, і це найкраща кандидатура, враховуючи його попередній досвід. Це професіонал, і його призначення сприятиме зміцненню позицій НБУ», - відзначив В.Горбаль.

За його словами, кадрове питання є головним на порядку денному завтрашнього засідання.

Згідно з інформацією на офіційному сайті НБУ, на цей час першим заступником голови НБУ є Борис Приходько, заступниками - Валерій Прохоренко і Віра Ричаківська, посада заступника - куратора банківського нагляду вакантна.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України підтримала пропозицію Президента Віктора Януковича і призначила на посаду голови Національного банку України Ігоря Соркіна. Виступаючи під час представлення у Верховній Раді, І.Соркін назвав зміцнення гривні основним завданням Нацбанку у 2013 році. Також серед пріоритетних завдань НБУ І.Соркін назвав зниження відсоткових ставок за кредитами, збільшення рефінансування банків і приведення банківського контролю у відповідність з вимогами Євросоюзу.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку