Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

«Імексбанк» встановив додаткові робочі дні для виплати коштів вкладникам банку «Таврика»

АТ «Імексбанк» встановила додаткові робочі дні для виплати коштів вкладникам банку «Таврика».

Про це повідомляється на сайті «Імексбанку».

"Починаючи з 25 січня 2013 року, офіси АТ«Імексбанк» у містах Київ, Харків, Севастополь будуть здійснювати виплати коштів вкладникам АТ«Банк «Таврика» з понеділка по суботу включно", - йдеться в повідомленні.

Вкладники банку «Таврика» можуть звернутися, крім робочих днів, у вихідний день - суботу - у відділення № 329 у Харкові; відділення № 55 у Севастополі; філія і всі відділення, розташовані в м.Київ.

Режим роботи у вихідний день - суботу: з 10:00 до 16:00 годин, без перерви.

Як повідомляв УНІАН, 20 грудня 2012 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про введення тимчасової адміністрації в банку «Таврика». Уповноваженою особою Фонду призначена Наталя Соловйова, начальник відділу тимчасової адміністрації та ліквідації неплатоспроможних банків Фонду. Тимчасова адміністрація введена строком на 3 місяці з 21 грудня 2012 по 20 березня 2013 року.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 18 січня почав виплати вкладникам банку «Таврика» за договорами, термін дії яких закінчився по 21 грудня 2012 року включно, та за договорами банківського рахунку. Про терміни і порядок виплат вкладникам, термін дії договорів яких закінчується після 21 грудня 2012 року, буде повідомлено додатково.

Банк «Таврика» створений у 1991 році. Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті банку, ніхто з акціонерів не володіє понад 10% акцій банку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку