Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Експерти прогнозують стабілізацію на ринку депозитів

Про це заявив виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ), голова правління Укргазбанку Сергій Мамедов. 

он выразил надежду, что в ближайшее время ситуация на депозитном рынке стабилизируется
Він висловив сподівання, що найближчим часом ситуація на депозитному ринку стабілізується

«Зведених даних по банківській системі за січень поки що ще немає. Як голова правління Укргазбанку можу сказати, що в моєму банку в січні відтоку депозитів не було. У першій половині місяця спостерігався стабільний приріст депозитів, у другій ситуація змінилася, кількість укладених договорів значно зменшилася. Перший же день лютого порадував приростом», - сказав він.

Українці нарощують довгострокові вкладиБанкір констатує, що в даний час ця динаміка багато в чому залежить від політичної обстановки.  

При цьому він висловив надію, що найближчим часом ситуація на депозитному ринку стабілізується.

Крім того, Мамедов підкреслив, що більш надійного і вигідного інструменту вкладення грошей, ніж гривневий депозит, в даний час не існує.

Коментуючи ситуацію з ліквідністю на ринку, виконавчий директор НАБУ зауважив, що регулятор постійно допомагає банкам ліквідувати короткострокові розриви ліквідності. 

«Національний банк України постійно моніторить ситуацію в банківській системі і допомагає банкам в потрібний момент шляхом проведення аукціонів чи тендерів на відкритому ринку. Механізм рефінансування існує давно, він налагоджений і працює», - додав експерт.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку