Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Арбузов нарешті помітив, що на міжбанку з'явилася напруженість

Фундаментальних економічних причин для занепокоєння немає, вважає Арбузов

Гривня продолжает падать
Гривня продовжує падати

Ситуація на валютному ринку України напружена, хоча для цього немає яких-небудь фундаментальних економічних причин, заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів, виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов.

«На валютному ринку є напруга, хоча підстав для цього немає», - заявив Арбузов.

Він зазначив, що Національний банк України оприлюднив показники сальдо платіжного балансу.

«Сальдо платіжного балансу позитивне і становить 2 млрд дол США. Нагадаю, у 2012 році було «мінус» 4 млрд дол., у 2013-му - 2 млрд дол. Як бачите, фундаментальних економічних причин для занепокоєння немає. І тому вкотре закликаю всіх якомога швидше вирішити конфлікти. Пам'ятайте: у кінцевому рахунку, події впливають на бюджети кожної нашої родини», - сказав Арбузов.

Як повідомляв УНІАН, на міжбанківському валютному ринку України в середу, 5 лютого, торги доларом США відкрилися триваючим зростанням котирувань - 9,0000/9,4000 грн.

Ціни на російську валюту піднялися - 0,2581/0,2695, котирування по євро-гривні пішли вгору - 12,1645/12,7070.

Експерт розповів, що впливає на курс гривніУ вівторок Нацбанк вийшов на ринок з продажем американської валюти за курсом - 8,6000. 

У той же час, згідно з інформацією офіційного сайту Національного банку України, на 5 лютого Нацбанк встановив курс гривні до долара США на рівні: 100 дол. - 799,3 грн.

У січні 2014 року Нацбанк чотири дні поспіль виходив на ринок з інтервенціями, пропонуючи долар за курсом 8,4 грн/дол. За попередніми оцінками дилерів, в січні НБУ витратив на стабілізацію курсу гривні не менше 1 млрд дол.

У зв'язку з цим експерти очікують, що тиск на золотовалютні резерви Національного банку України в лютому посилиться, що надасть подальший негативний вплив на курс національної валюти.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку