П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Банкір назвав причину нестабільності на валютному ринку

Причиною нестабільності на валютному ринку став ситуативний попит людей, які піддалися паніці в умовах загострення політичної ситуації. 

В нынешней нестабильности имеет место спекулятивный фактор
У нинішньої нестабільності має місце спекулятивний фактор

Такі дії пояснюються нерозумінням економіки та її показників.

Про це заявив голова правління банку «Хрещатик» Дмитро Гриджук.

Гривня на міжбанку обвалилася до рівня 9,40 грн за долар«У нинішньої нестабільності має місце спекулятивний фактор. Якщо подивитися в історичну довідку, то можна побачити, що курс вів себе таким чином в моменти кризових явищ або політичних загострень. Виходячи з нинішніх показників, говорити про зниження курсу гривні не доводиться», - сказав він.

В даний час, за словами банкіра, банківська ліквідність забезпечена достатньою мірою, а ситуація на грошовому ринку та коррахунках в НБУ характеризується позитивними показниками.

Гриджук пояснює, що послаблення гривні викликано ситуативним попитом людей, які піддалися паніці в умовах загострення політичної ситуації.

«Все це йде від нерозуміння економіки та її показників. З цим психологічним чинником потрібно вести себе трохи інакше. Людям потрібно запастися терпінням і слухати професіоналів, які знають, як курс повинен себе вести», - додав експерт.

Коментуючи реакцію ринку на очікуване надходження другого траншу російського кредиту, він помітив, що будь-яке надходження коштів буде нести стабілізуючий ефект.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку