Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Банки єврозони можуть недорахуватися 50 млрд євро

Банки єврозони можуть зіткнутися з проблемою браку 50 млрд євро, заявив один з найбільш авторитетних фінансових аналітиків Великобританії

Банки еврозоны могут столкнуться с проблемой нехватки 50 млрд евро / replika.md
Банки єврозони можуть зіткнутися з проблемою браку 50 млрд євро / replika.md

Девід Серра, головний виконавчий директор Algebris, що консультує уряд з банківських питань, заявив, що стрес-тести, проведені Європейською службою банківського нагляду та Європейським центральним банком, ймовірно, виявлять нові проблеми, передають "Вести.ru".

Фахівець відзначив, що у Німеччині “одна з найгірших банківських систем у світі” і три з чотирьох регіональних банків можуть постраждати. Також Серра підкреслив, що португальським і грецьким фінансовим інститутам потрібно більше капіталу. 

“Я вважаю, що погані новини прийдуть з Німеччини. У цій країні одна з найгірших банківських систем у світі, - зазначив Серра. - Якщо ви блискучий інженер в Німеччині, то ви підете працювати на BMW або Mercedes. Ви не станете банкіром”.

Серра високо оцінив фінансовий сектор Великобританії за більшу стійкість і прозорість у порівнянні з іншими країнами ЄС. 

Незважаючи на те що RBS, Lloyds Banking Group і Barclays і HSBC будуть включені в тест, навряд чи у них виявлять серйозні проблеми.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку