Суб'єкти господарювання зареєстрували податкових накладних на 47 млрд грн

10:56, 11 лютого 2014
Фінанси
0 0

У січні реєстрацію податкових накладних здійснили понад 74 тис. платників податків

Субъекты хозяйствования Украины зарегистрировали в Едином реестре налоговых накладных порядка 4 млн документов  / tomsk.ru

Суб'єкти господарювання України в січні 2014 року зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних близько 4 млн документів на загальну суму 47 млрд грн, повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства доходів і зборів України. 

«У цілому в січні реєстрацію податкових накладних здійснили понад 74 тис. платників податків. Співробітники Міндоходів зробили 241 тис. витягів з реєстру. Із загального числа накладних понад 431,9 тис. - це документи з сумами сплати ПДВ понад 10 тис. грн», - повідомили в міністерстві, уточнивши, що власне реєстрація таких накладних запроваджена з 1 січня 2012 року. 

Як зазначається, Єдиний реєстр податкових накладних є істотною підмогою платникам податків у відшкодуванні платежів з ПДВ в автоматичному режимі. Крім того, за допомогою реєстру платники податків можуть уникати ризикових операцій з контрагентами. 

Як повідомляв УНІАН, за 11 місяців 2013 року українські підприємці зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних близько 56,1 млн документів на загальну суму 567 млрд грн.

Читайте такожМіндоходів розішле платникам квитанції щодо прийому звітності найближчим часом

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter