Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Група компаній ВЕТЭК прийняла рішення підтримати Брокбізнесбанк

Інвестор банку офіційно заявляє про готовність зробити всі кроки для стабілізації роботи фінансової установи.

БрокБизнесБанк поддержит стратегический инвестор, фото life.zp.ua
Брокбізнесбанк підтримає стратегічний інвестор, фото life.zp.ua

Група компаній ВЕТЭК, що є стратегічним інвестором Брокбізнесбанку з 40%-м пакетом акцій, офіційно заявляє про готовність зробити всі необхідні кроки для стабілізації роботи фінансової установи. Про це повідомляє прес-служба групи. 

"ВЕТЭК стурбована чутками щодо поточного стану фінустанови, які штучно підігріваються. Складнощі, які виникли у ряду клієнтів Брокбізнесбанку, мають виключно тимчасовий характер і пов'язані з технічними роботами по реконфігурації платіжної системи банку, які знаходяться на завершальній стадії", - заявляють у компанії.

З метою підтримки банку, ВЕТЭК прийняла рішення перевести на обслуговування Брокбізнесбанку всі свої дочірні компанії. Крім того, з метою забезпечення подальшої стабільної роботи фінустанови, Група готова залучати значні фінансові ресурси з внутрішнього й зовнішнього ринків.

Група компаній ВЕТЭК, як акціонер Брокбізнесбанку, просить громадян виважено підходити до оцінки ситуації, а засоби масової інформації - утриматися від публікації неперевірених даних про фінансовий стан банку.

«Ми звертаємося до всіх клієнтів Брокбізнесбанку з проханням не піддаватися на провокації. Акціонери і регулятор ринку не дозволять ситуації вийти з-під контролю. З понеділка всі платежі будуть чітко виконуватися без затримок. Це та ситуація, в якій ми можемо спільним розумінням, спокійною поведінкою, відсутністю паніки вивести цей човен на тиху спокійну воду», - сказав член наглядової ради ВЕТЭК Борис Тимонькін.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку