Столичні підприємці подали понад 1 млн податкових звітів

15:00, 14 лютого 2014
Фінанси
0 0

Понад 240 тис. платників податків з початку 2014 року подали 1 млн податкових звітів до столичних органів Міністерства доходів і зборів України

Почти 241 тыс. налогоплательщиков подали 1 млн 111 тыс. отчетов

Про це повідомили УНІАН у прес-службі головного управління Міндоходів в Києві.

«На сьогодні майже 241 тис. платників податків подали до столичних органів Міністерства доходів і зборів України 1 млн 111 тис. звітів, чверть яких - це звіти з податку на додану вартість, податку на прибуток, єдиного соціального внеску та звітність за єдиним податком», - йдеться в повідомленні.

Читайте такожСубєкти господарювання зареєстрували податкових накладних на 47 млрд грн

До того ж, за даними відомства, в електронному вигляді з початку року було відправлено 60,1 тис. звітів з ПДВ, майже 113 тис. - за єдиним внеском на загальнообов'язкове державне соцстрахування, 42 тис. -  за єдиним податком та 34 тис. звітів з податку на прибуток. 

У міністерстві наголосили, що з кожним місяцем зростає кількість платників податків, що подають звіти через інтернет.

Як повідомляв УНІАН, головне управління Міндоходів в Києві ввело продовжений режим роботи столичних центрів обслуговування платників (з 09.00 до 20.00) до 3 березня. Такий режим роботи ввели після доручення голови Міндоходів Олександра Клименка створити в регіонах максимально зручні умови для подання річних податкових декларацій та забезпечити роботу центрів обслуговування платників податків у посиленому режимі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter