Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Проект нового закону про держзакупівлі узгоджений з нормами ЄС

Нова редакція проекту закону була представлена вчора, 11 березня.

Новое правительство намерено использовать опыт успешных реформ в странах по всему миру / facebook.com
Новий уряд має намір використовувати досвід успішних реформ у країнах в усьому світі / facebook.com

Проект закону «Про державні закупівлі», нова редакція якого була представлена вчора, 11 березня, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, гармонізований із нормами Євросоюзу, заявив міністр економрозвитку Павло Шеремета.

«Якщо говорити про державні закупівлі, новий текст закону, який сьогодні був у цілому схвалений Кабінетом міністрів, ще потребує певного доопрацювання, то він гармонізований із Євросоюзом», – сказав Шеремета на економічному саміті, що проходив у Києві.

Міністр зазначив, що при розробці нових законопроектів новий український уряд має намір активно використовувати досвід успішних реформ у країнах по всьому світу, включаючи країни Євросоюзу.

Як повідомляв УНІАН, нова редакція Закону «Про державні закупівлі» була розроблена урядом у рамках заявленої раніше реформи сфери державних закупівель, яка є одним із пріоритетів роботи Мінекономрозвитку.

Держзакупівлі у спрощеному режимі можуть заборонити

Необхідність перегляду існуючої практики держзакупівель обумовлена високим рівнем корупції й безконтрольним використанням державних коштів. 

Також про необхідність викорінення корупції в сфері держзакупівель заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи у Верховній Раді 11 березня. Він повідомив, що уряд призупинив виділення коштів на державні закупівлі до тих пір, поки не буде прийнято нову редакцію закону, що регулює механізм витрачання бюджетних коштів у цій сфері.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку