Голова міністерства представив нових керівників податкової та митної служб

12:35, 13 березня 2014
0 0

Уряд намагалося знайти тих, хто "добре знає ситуацію з податками і митницею", повідомив Шлапак.

Кабмин назначил новых руководителей налоговой и таможенной служб / lenta-ua.net

Міністр фінансів України Олександр Шлапак представив колективу Міністерства доходів і зборів України, що перебуває у стадії ліквідації, нових кураторів податкової та митної служб - Ігоря Білоуса і Віталія Науменка, а також куратора служби фінансових розслідувань Володимира Хоменка.

Як передає кореспондент УНІАН, предсталення выдбулося в режимі селекторного зв'язку з регіонами.

"Ми прагнули знайти тих, хто працював в аудиторських компаніях, хто добре знає ситуацію з податками і митницею, але не брав участі в беззаконні минулих років. Ми знайшли таких людей", - сказав Шлапак.

Читайте такожКабмін призначив відповідальних за податкову і митну політику

Зокрема, представляючи куратора податкової служби Ігоря Білоуса, Шлапак зазначив, що Білоус має великий досвід роботи в цій сфері. «Сам він інвестиційний банкір. Він не класичний податківець. Його бачення розвитку міністерства розумне і прагматично», - сказав міністр фінансів.

Коментуючи призначення Науменка, Шлапак зазначив: «Він захищався від вас, шановні митники, разом із бізнесом. Він вів митний напрям у великих аудиторських компаніях".

Кажучи про призначення Хоменка, Шлапак сказав: «Він керуватиме силовим блоком. Його знають як принципового податкового міліціонера».

Раніше Кабмін ухвалив рішення ліквідувати Міністерство доходів і зборів України, сформував ліквідаційну комісію з Міністерства доходів і зборів України і призначив відповідальних за проведення податкової та митної політики в рамках проведення ліквідаційних процедур і формування нових структур – Державної податкової і Державної митної служб.

До керівництва ліквідаційної комісії були призначені Ігор Білоус, Віталій Науменко і Володимир Хоменко.

Білоус призначений головою ліквідаційної комісії – першим заступником міністра доходів і зборів. Він займатиметься податковою службою.

Науменко призначений заступником голови ліквідаційної комісії – заступником міністра доходів і зборів. Він займатиметься митницею.

Хоменко призначений заступником голови ліквідаційної комісії – заступником міністра доходів і зборів, якому доручено підготувати необхідні документи для створення служби фінансових розслідувань на базі всіх підрозділів, які розкидані по органах виконавчої влади і проводили розслідування в економічній сфері.

Як повідомляв УНІАН, 3 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення ліквідувати Міністерство доходів і зборів України, підпорядкувавши утворені на базі міністерства державні податкову і митну служби Міністерству фінансів України. Рішення про ліквідацію міністерства промовлялося до призначення нових міністрів за пропозицією народного депутата України Сергія Міщенка.

Міністерство доходів і зборів України було створене за указом Президента України Віктора Януковича в грудні 2012 року. До складу Міндоходів увійшли Державна податкова служба, Державна митна служба, а також податкова міліція. Крім того, Міндоходів було передано функцію адміністрування єдиного соціального внеску, яку аж до жовтня 2013 року виконували органи Пенсійного фонду України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter